Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Podajmy Sobie Ręce”

09-100 Płońsk, Szerominek, ul. Baboszewska 10
tel. 784-351-501, 530-339-303
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedszkole integracyjne "Akademia ABCD"

Szerominek, ul. Baboszewska 10, 09-100 Płońsk
tel. 534-193-739

Punkt Przedszkolny „Zaczarowana Tęcza”

09-100 Płońsk, ul. Północna 5
tel. 531-077-155

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna „Na dobry początek”

09-100 Płońsk, ul.Ks. R. Jaworskiego 2
tel. 530-339-303

Niepubliczne Przedszkole „Kolorowa Ciuchcia”

Arcelin 1, 09-100 Płońsk
 
 
KLAUZULA INFORMACYJNA
 
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informuję, iż:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Podajmy Sobie Ręce” 09-100 Płońsk, Szerominek, ul. Baboszewska 10, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator danych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych: Małgorzata Szałkowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Stowarzyszenia na podstawie jego Statutu.
Dane osobowe są przechowywane i usuwane w terminach wskazanych w przepisach prawa, regulujących czas przetwarzania danych, którym podlega administrator. W przypadku, jeżeli przepisy te nie wskazują okresu przechowywania przetwarzanych danych, dane osobowe będą przechowywane przez możliwie najkrótszy okres niezbędny do realizacji celów.
Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa(np. Ubezpieczyciel, Instytucje z których zostały pozyskane środki na realizację projektów i osoby prowadzące szkolenia, zajęcia itp. w ramach realizacji projektów).
Dostęp do Pani/Pana danych będą posiadać osoby upoważnione przez Administratora do ich przetwarzania w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.
Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, jeżeli była wyrażana.
designed by agak malaja.pl